zahlavi


Leden

Pohodový rok 2024 Vám přeje Zahradnické centrum Marciánová

Výstavy

Nebývá to sice obvyklé, ale naše zahradnické centrum můžete navštívit nejen v případě, že potřebujete nakoupit letničky do truhlíků nebo zaplnit uvolněné místo v záhoně. Pro naše stálé i potenciální zákazníky totiž pořádáme v průběhu roku několik výstav, na nichž vám chceme představit naše práce a nabídnout vám své služby. Všechny výstavy si už získaly určitou tradici a budeme rádi, když nám pomůžete udržet ji i do budoucna.

Každoroční začátek nové zahradnické sezóny oslavujeme výstavou Otevírání jara. Aby skutečně dostála svému názvu, začíná výstava pravidelně v první jarní den – 21. března a trvá asi deset dnů. Protože si přejeme, aby i pro vás znamenala výstava skutečný start zahradnického roku, představujeme vám nejen standardní nabídku květin, které si s jarem už tradičně spojujeme (rychlené cibuloviny, macešky, prvosenky…), ale i zajímavá aranžmá, velikonoční dekorace, keramiku a nejrůznější doplňky.

Koncem června 2007 proběhl první ročník výstavy Trvalkové léto, jímž jsme se snažili přiblížit vám tuto zajímavou skupinu rostlin a představit trvalky nejen jako záhonové rostliny, ale také v nádobových výsadbách. Vysazovat vytrvalé květiny do truhlíků, koryt a nejrůznějších nádob je poměrně novým trendem a jak ukázal zájem návštěvníků, nebude to trend nijak krátkodobý.

Bohatou tradici už má výstava Vánoce v zahradnickém centru. Před nejkrásnějšími svátky v roce, které jsou zakončením kalendářního i zahradnického roku, se rádi setkáváme s našimi stálými zákazníky i obchodními partnery – sluší se poděkovat za přízeň, kterou nám v uplynulé sezóně věnovali a výstava je pro to dobrou příležitostí. Návštěvníci si z výstavy kromě dobrých nápadů a inspirace mohou odnést nejrůznější vánoční vazby, dekorace ze sušených rostlin, keramiku a ozdoby.

Naše zahradnické centrum je zakládajícím členem Asociace zahradnického výstavnictví. Pravidelně se zúčastňujeme zahradnického prezentačního a kontraktačního veletrhu Zelený svět, jehož první ročník proběhl už v roce 2000 a který se od roku 2006 koná na výstavišti Veletrhů Brno a.s.

vystavy_1.jpg vystavy_2.jpg vystavy_3.jpg