zahlavi


Leden

Pohodový rok 2024 Vám přeje Zahradnické centrum Marciánová

Vítejte v zahradnickém centru

Představte si sobotní ráno uprostřed léta… Z postele vás vytáhnou první paprsky právě vycházejícího slunce a lákají vás do zahrady jen tak, v nedbalkách. S hrnkem oblíbené kávy usednete na terasu a nad hlavou vám v koruně stromu trylkuje svou ranní serenádu ptačí rodinka. Na stéblech perfektně sestřiženého trávníku se lesknou poslední kapky rosy, které ještě slabé slunce nestačilo vysušit, a mezi keři opravuje pavouk svou síť pocuchanou drobným větrem. Na břeh jezírka se přiletěla napít pěnkava a ještěrka na skalce si už hledá nejlepší místo, kde by si ohřála své prokřehlé tělo. Letničky v truhlíku slabě zavoní létem a dokreslí příjemnou atmosféru vašeho druhého, zahradního domova…

Vítejte ve světě rostlin a zahrad. Jsme malá rodinná firma a už od roku 1990 se snažíme nabídnout Vám individuální přístup a odborné znalosti nejen při tvorbě zahrad, ale také při péči o Vaše rostliny. 
Podle Vašich představ Vám založíme zahrádku na  několika metrech čtverečních i několikahektarový park a nabídneme Vám i další služby zahradního architekta. V našem zahradnickém centru si můžete vybrat z komplexního sortimentu stromů a keřů (jehličnany většinou z vlastní produkce), trvalek, letniček, vodních rostlin a řezaných květin. Kromě toho si od nás můžete odnést květinové aranžmá ze živých i sušených rostlin, zahradní keramiku, drobné zahradnické potřeby a především – inspiraci pro Vaši zahradu.

Zahradnické centrum Marciánová je členem Asociace zahradnického výstavnictví.

onas_1.jpg onas_2.jpg onas_3.jpg