zahlavi


Leden

Pohodový rok 2024 Vám přeje Zahradnické centrum Marciánová

Naše zahradnické centrum

Na okraji Kostelce na Hané, který leží jen několik kilometrů od Prostějova, najdete v zahradě za rodinným domem naše zahradnické centrum. Původní pozemek jsme několikrát rozšířili a nabízíme Vám zde komplexní rostlinný sortiment pro Vaši zahradu.

Listnaté dřeviny, jehličnany, trvalky, letničky a další rostliny pro Vás nakupujeme v zahraničí nebo u tuzemských producentů, řadu jehličnatých dřevin jsme pro Vás vypěstovali sami. Nabídneme Vám několikametrové exempláře, které dodají Vaší nově zakládané zahradě patřičnou hmotu ihned po výsadbě, ale i miniaturní zákrsky, které se hodí na skalky i do koryt na terasu. Z bohaté škály keřů Vás možná zaujmou kvetoucí druhy, z nichž Vám vytvoříme volný živý plot, který bude zdobit Vaši zahradu od jara do podzimu. Řada keřů se na podzim obléká do pestrého šatu a přizdobí se zajímavými plody, které mohou být zajímavým zahradním detailem i na začátku zimy.

V poslední době jsme rozšířili také sortiment trvalek – kvetoucích vytrvalých rostlin, které se v každé zahradě postarají především o barvy. Protože říše trvalek je nesmírně bohatá, může Vaše zahrada kvést od časného jara až do prvních mrazíků. Ty sice život rostlin zdánlivě ukončí, ovšem pod povrchem půdy přečká rostlina zimu, aby Vás příští rok zase potěšila záplavou svých květů.

Pokud máte terasu, posezení pod pergolou nebo jen balkon, určitě se v létě neobejdete bez letniček. Vysazené do truhlíků, mís, koryt a různých jiných nádob ozdobí Váš dům po celé léto a zpříjemní Vám také pobyt na zahradě.

Z dalšího sortimentu Vám nabízíme: travní koberce, skalničky, vodní rostliny, keramiku, kameny a další prvky drobné zahradní architektury.

prodejna_1.jpg prodejna_2.jpg prodejna_3.jpg